+371 66100650  info@altas.lv

Vanderbilt piekļuves kontrole

Drošības risinājumi, kas atbilst jūsu prasībām

Elastīgs. Pielāgojams. Uzticams. 

Drošības pārvaldības jomā Vanderbilt piedāvā piekļuves kontroles un videonovērošanas risinājumus, kas atbilst visdažādākajām klientu prasībām, kas attiecas uz dažāda veida lietojumprogrammām, piemēram, banku, mazumtirdzniecības, veselības aprūpes, izglītības un citām jomām.


Mēs piedāvājam inovatīvus, pielāgojamus drošības un aizsardzības risinājumus, kas ir viegli lietojami, mērogojami un efektīvi, tomēr mūsu misija ar to nebeidzas. Mūsu darbības pamatā ir produktu uzticamība un izcila klientu apkalpošana, un mēs ar nepacietību gaidām iespēju palīdzēt jums sasniegt jūsu mērķus. Tāpēc Vanderbilt ir pasaulē vadošais drošības risinājumu piegādātājs.

Tīmekļa risinājumi

 • lite blue ® un bright blue ® Inteliģentā piekļuves pārvaldība.
 • No 1-8 ierīcēm ar iespēju paplašināt līdz 32 ierīcēm.
 • Izmantojot iebūvēto inteliģenci, nav nepieciešama īpaša programmatūra vai specializēts dators.
 • Vienkāršība ir vēl viens solis uz priekšu, kad runa ir par rentablu un viegli lietojamu piekļuves kontroli.

Uzzināt vairāk

Vanderbilt piekļuves kontrole - Elastīgs. Pielāgojams. Uzticams
Vanderbilt mākoņrisinājumi (ACaas)

Mākoņrisinājumi (ACaas)

 • Balvu ieguvušais ACT365 piekļuves kontroles un video pārvaldības risinājums
 • Vairāku klientu un objektu attālināta pārvaldība
 • Nekādu dārgu datoru/serveru instalāciju
 • Uzstādītāju un klientu portāli, mobilā lietotne

ACT365 nodrošina viengabalainu integrāciju starp piekļuves kontroli un video pārvaldību, kas pieejama no jebkuras vietas, jebkurā laikā un jebkurā ierīcē. Ātri atjauniniet vai noņemiet lietotāja atļaujas, apskatiet kameras vai atveriet durvis no datora, planšetdatora vai viedtālruņa.

Uzzināt vairāk

Saglabājiet patiesu savienojumu ar savu uzņēmumu no jebkuras vietas

ACT365 ir mērogojams mākoņrisinājums, kas izstrādāts, lai nodrošinātu vienas vai vairāku atrašanās vietu attālinātu pārvaldību, izmantojot viegli lietojamu saskarni. Katra piekļuves kontroles vienība (ACU) ir viendurvju IP kontrolieris un ir savienota ar tīmekļa programmatūru, kas izvietota Microsoft Azure. Papildu atbalsts Schlage® ENGAGE™ sērijas slēdzenēm, izmantojot IP vārteju, nodrošina vēl lielāku elastību ACT365 sistēmā, lai nodrošinātu rentablu piekļuves kontroles risinājumu, kas ir viegli uzstādāms un lietojams. 

Uzņēmuma piekļuves kontrole

 • Viengabalaina piekļuves kontroles, video, signalizācijas un citu sistēmu integrācija ar SMS (drošības pārvaldības sistēma).
 • Maināms, lai jūs varētu apmierināt savas drošības prasības šodien un paplašināt, lai apmierinātu augošās biznesa vajadzības nākotnē.
 • Atbalsta neierobežotu skaitu karšu turētāju un nolasītāju un nodrošina nepārspējamu elastību.
 • Pārvaldiet trauksmes signalizāciju, fotoidentifikācijas identifikatoru, apmeklētāju pārvaldību, liftu kontroli, bezsaistes un tiešsaistes slēdzenes, uzlabotas atskaites un daudz ko citu.

Uzzināt vairāk

Vanderbilt uzņēmumu piekļuves kontrole

Vanderbilt drošības pārvaldības sistēma nodrošina jaudīgu, vienotu risinājumu objekta piekļuves kontroles tehnoloģiju, digitālā video un trauksmes uzraudzības sistēmu integrēšanai. Sistēmas ir mērogojamas, lai jūs varētu apmierināt savas drošības prasības šodien un paplašināt tās, lai apmierinātu augošās biznesa vajadzības rīt, vienlaikus ievērojot jūsu budžeta ierobežojumus.


Drošības pārvaldības sistēma jeb SMS ir ideāli piemērota lielām, daudzvietīgām vai globālām organizācijām. Tā atbalsta neierobežotu skaitu karšu turētāju un nolasītāju un nodrošina nepārspējamu elastību.


Mūsu piekļuves kontroles programmatūra ļauj jums pārvaldīt signalizāciju, fotoidentifikācijas identifikatoru, apmeklētāju pārvaldību, liftu kontroli, bezsaistes un tiešsaistes slēdzenes, uzlabotus pārskatus un daudz ko citu - un tas viss no vienas programmatūras platformas!


Vanderbilt piedāvā arī pilnu paplašināmu piekļuves kontroles aparatūras klāstu, tostarp lasītāju kontrolierus, lasītāju interfeisus, bezvadu lasītājus, I/O moduļus, barošanas avotus, pielāgotus korpusus, lasītājus un akreditācijas kartes.

Piekļuves kontroles integrācijas risinājumi

Piekļuves kontroles integrācijas iespējas ne tikai nodrošina visaptverošu fizisko draudu pārvaldību un novēršanu, bet arī palīdz uzņēmumiem ieviest un attīstīt iekšējās kontroles un darba laika uzskaites sistēmas. Fiziskās drošības kontekstā piekļuves kontroles risinājumi visbiežāk tiek integrēti ar videonovērošanas kamerām, termovīzijas kamerām, apsardzes signalizācijas sistēmām un pat autostāvvietu barjerām. Šāda integrācija ļauj uzņēmumiem un iestādēm nodrošināt perimetra drošības apdraudējumu pilnīgu novēršanu un kontroli. Darba laika un apmeklējuma risinājumi vienlaicīgi fiksē un glabā datus par darba laika uzskaiti un apmeklējumu - ierašanos un aizbraukšanu no darba vietas. Izmantojot plašu kontroles sistēmu integrāciju klāstu, katrs uzņēmums vai iestāde var atrast piemērotu risinājumu, kas atbilst tās drošības prasībām. Sazinieties ar ALTAS IT, lai saņemtu konsultāciju vai produktu demonstrāciju!


Biežāk uzdotie jautājumi (FAQ)

Vanderbilt ir pazīstams ar plašu piekļuves kontroles risinājumu klāstu, tostarp sistēmām maziem un lieliem uzņēmumiem un kritiskajai infrastruktūrai. Tās risinājumi ir atzīti ar savu uzticamību, mērogojamību un inovatīvām funkcijām, padarot tos par uzticamu izvēli drošības profesionāļu vidū visā pasaulē.

Vanderbilt piedāvā plašu piekļuves kontroles risinājumu klāstu, tostarp tīmekļa sistēmas, mākoņrisinājumus un integrētas platformas, kas apvieno piekļuves kontroli ar videonovērošanu un ielaušanās atklāšanu. Tie piedāvā gan tradicionālo, gan moderno piekļuves kontroles tehnoloģiju iespējas, nodrošinot savietojamību ar dažādām drošības prasībām un infrastruktūrām.

Vanderbilt Industries savos piekļuves kontroles risinājumos prioritāti piešķir drošībai, iekļaujot stingrus šifrēšanas protokolus, daudzfaktoru autentifikāciju un uzlabotas draudu atklāšanas iespējas, lai aizsargātu sensitīvus datus un novērstu nesankcionētu piekļuvi. Uzņēmums arī regulāri atjaunina savas sistēmas, lai novērstu jaunus drošības apdraudējumus un ievainojamības, tādējādi nodrošinot klientiem piekļuvi jaunākajiem aizsardzības pasākumiem.

Jā, Vanderbilt Industries piekļuves kontroles risinājumi ir izstrādāti tā, lai tos varētu viegli integrēt ar citām drošības sistēmām, tostarp videonovērošanas, ielaušanās atklāšanas un ēku vadības sistēmām. Šī integrācija ļauj centralizēti pārvaldīt un uzlabot situācijas izpratni, ļaujot organizācijām efektīvi uzraudzīt un kontrolēt savu drošības infrastruktūru.

Ir jautājumi, būs atbildes.

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts