+371 66100650 info@altas.lv

Wisenet7 videonovērošanas kameras

Hanwha Vision pārstāvētā Wisenet7 ir tehnoloģijām un funkcijām bagātākā un inovatīvākā videonovērošanas kameru sērija. Kameru klase atbilst izcilībai, pateicoties inovācijām attēla kvalitātē, kiberdrošība un datu analīzē.

Iepazīstinām ar uzraudzības nākotni: Hanwha Wisenet7. Paaugstiniet savu drošības līmeni, izmantojot modernākās tehnoloģijas, kas pārsniedz gaidīto. Wisenet7 no jauna definē videonovērošanas standartus, sākot no uzlabotas mākslīgā intelekta analītikas līdz nepārspējamai attēla skaidrībai. Izbaudiet inovāciju spēku.

Izcila 4K izšķirtspēja

Wisenet7 kameru ierīces nodrošina skaidrus un spilgtus attēlus ar izšķirtspēju līdz pat 4K, kas piemēroti, piemēram, izmantošanai kriminālizmeklēšanā. Hanwha Vision izstrādātais F1,2 varifokālais objektīvs ir spilgtākais no 4K objektīviem un ir ieviests 4K kameru klāstā.

Uzlabota WDR tehnoloģija

Wisenet7 videonovērošanas kameras ietver uzlabotu WDR tehnoloģiju, lai samazinātu trokšņus, kas rodas WDR attēlveidošanas procesā. Tas nodrošina skaidrus un labi kontrastējošus attēlus pat ekstremālos aizmugurējā apgaismojuma apstākļos.

Uzlabota attēla izšķirtspējas tehnoloģija

Wisenet7 kameru tehnoloģija izmanto dažādus filtrus kustības un nekustīgām zonām kameras redzeslaukā. Tas samazina attēlu izplūšanu mirklī, kad notiek kustība un uzlabo objektu malu un krāsu izšķirtspēju, padarot tos vieglāk identificējamus, skatoties video tiešraidi.

Pilnveidota objektīva veidoto attēlu kropļojumu korekcija

Wisenet7 lēcas izkropļojumu korekcijas tehnoloģija koriģē video izkropļojumus, kas rodas, izmantojot platleņķa objektīvus, un nodrošina video, kas vairāk līdzinās cilvēka acs redzamajam.

Kiberdrošība nākamajā līmenī

Wisenet7 kameru klāsts ar savu ierīču sertifikātu izsniegšanas sistēmu Root CA nodrošina visaugstāko iespējamo kiberdrošības līmeni. Hanwha Vision kiberdrošības politika "Secure by Default" visos produktos (katrā izstrādes un ražošanas procesa posmā) iestrādā unikālus sertifikātus. Tādejādi kiberdrošības politika atbilst stingrajiem UL CAP standartiem, kā arī zīmola prasībām attiecībā uz produktu uzticamību un dizaina inovācijām.

Uz vektoriem balstīts ekrāns (OSD - on-screen-display)

Uz vektoriem balstīts ekrāns (OSD - on-screen-display)

Tas, ka Wisenet7 izmanto vektorgrafiku ekrāna displejā, nodrošina saprotamu pārklājumu neatkarīgi no attēla izšķirtspējas un piedāvā iespēju izvēlēties no neierobežota displeja krāsu skaita un citu iespēju klāsta. Tas ļauj arī izmantot pielāgotus logotipus un attēlus, kas redzami tiešraidē vai pēc tam eksportētajā video.

Objektu izsekošana, izmantojot mākslīgo intelektu

Objektu izsekošana, izmantojot mākslīgo intelektu

Ar Wisenet7 aprīkotajās PTZ Plus kameras ierīcēs tiek izmantoti mākslīgā intelekta algoritmi, lai automātiski noteiktu cilvēkus vai transportlīdzekļus objektu izsekošanai. Tās arī ļauj lietotājiem manuāli atlasīt objektus uz ekrāna nepārtrauktai izsekošanai.

Uzziniet vairāk

Wisenet 7 - viegli uzstādāms modulārais dizains

Viegli uzstādāms modulārais dizains

Wisenet7 kamerās ir izmantota tāda pati inovatīvā modulārā kameras konstrukcija kā X sērijas Plus kamerās, kas nodrošina vieglu un ērtu kameras uzstādīšanu un apkopi.

Wisenet 7 - zemākas joslas platuma un uzglabāšanas prasības

Zemākas joslas platuma un uzglabāšanas prasības

Hanwha Vision WiseStream II tehnoloģija apvienojumā ar H.265 kompresiju samazina joslas platumu un uzglabāšanas vajadzības līdz pat 75 % salīdzinājumā ar pašreizējo H.264 tehnoloģiju, nezaudējot attēla kvalitāti.

Wisenet 7 - iebūvēts žiro (gyro) sensors

Iebūvēts žiro (gyro) sensors

Vēja un vibrāciju radītais kustību izplūdums tiek ievērojami samazināts, izmantojot uzlabotu digitālo attēla stabilizācijas tehnoloģiju kopā ar iebūvēto žiro sensoru. Tas ļauj iegūt augstas izšķirtsējas attēlus pat nelabvēlīgos apstākļos.

Wisenet 7 - video/audio analītika bez licences

Video/audio analītika bez licences

Wisenet7 iebūvētais video un audio analītikas rīks ir izmantojams bez licences un ietver sejas un ķermeņa atpazīšanu, inteliģentu kustību analīzi un audio klasifikāciju, lai noteiktu šāvienus, sprādzienus, kliedzienus un stikla laušanu. Analītiskos notikumus var izmantot, lai iedarbinātu trauksmes signālus, kā arī audio atskaņošanu kā atbildes reakciju.

Visenet 7 - ērta USB Wi-Fi instalēšana

Ērta USB Wi-Fi instalēšana

Izmantojot USB Wi-Fi adapteri, tehniķi var ātri izveidot savienojumu ar Wisenet7 kameras ierīcēm, izmantojot Wisenet instalēšanas lietotni savā mobilajā ierīcē, lai pārbaudītu un mainītu kameras fokusu un redzes lauku, tādējādi ievērojami samazinot katras ierīces iestatīšanai nepieciešamo laiku.

Wisenet 7 - divu microSD karšu ievietošana

Divu microSD karšu ievietošana

Wisenet7 kameru ierīcēs ir divas microSD karšu vietas, kas ļauj saglabāt līdz pat 1 TB ierakstīto videoklipu, tādējādi saglabājot datus drošībā tīkla darbības traucējumu gadījumā.


Ir jautājumi, būs atbildes.

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).  
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts