VIDEONOVĒROŠANAS RISINĀJUMI   

Plašs Dienvidkorejā un Vācijā ražotu kameru piedāvājums. Iespējams izvēlēties videonovērošanas kameru atbilstoši Jūsu vajadzībām un situācijai — pieejamas iekštelpu un āra kameras gan privātām,  gan biznesa vajadzībām.

 Vairāk  


  APGAISMOJUMA RISINĀJUMI  

Augsta līmeņa infrasarkanās gaismas prožektori, ko iespējams pievienot jebkurai videonovērošanas kamerai, nodrošinot, ka kameras ieraksta augstas kvalitātes attēlu  arī naktī un sliktos laika apstākļos.  

 Vairāk 


  PIEKĻUVES KONTROLE  

Piekļuves kontroles produkti ļauj gala lietotājiem realizēt praktiski jebko, sākot no vienkārša durvju atvēršanas aizlieguma līdz vadāmai bloķēšanai ārkārtas situācijā un automatizētai atsevišķu darbinieku kontrolei. 

 Vairāk 


 PROGRAMMATŪRAS   

Digifort, MOBOTIX un ALTAS IT programmatūra dažādiem videonovērošanas risinājumiem.

  Vairāk  


 AUDIO RISINĀJUMI 

EISSOUND ir mūsdienīga audio sistēma. Tās radīšanā ir izmantotas tikai jaunākās tehnoloģijas, ļaujot baudīt kvalitatīvu mūziku. Viss tiek kontrolēts ar stilīgu un inovatīvu tālvadības pulti vai tieši no iPod, iPhone vai citas ierīces. 

   Vairāk   


 PIELĀGOTIE RISINĀJUMI 

Mēs radām saprātīgus, individuālus risinājumus, lai palielinātu uzņēmumu efektivitāti un produktivitāti, vienlaikus meklējot pievienoto vērtību un pielāgojoties izaicinājumiem, ar kuriem mūsu klienti saskaras ikdienas darbā. 

    Vairāk    
 
 
 
 
 
 

350+ klientu Baltijas valstīs

Esam vadošo drošības risinājumu ražotāju oficiālie pārstāvji Latvijā, Lietuvā un Igaunijā

Palīdzam rast tehnoloģiskos risinājumus,  kas pielāgoti klienta vajadzībām

SIA “ALTAS IT” ir viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas Baltijas valstīs sāka piedāvāt inovatīvas tehnoloģijas transporta un IP videonovērošanai. Kopā mēs esam uzkrājuši lielu pieredzi drošības un IT jomā, un ieguvuši izcilu reputāciju. Pateicoties mūsu prasmīgajiem darbiniekiem, uzticamajiem partneriem un inovatīvajiem risinājumiem, mēs turpinām ieņemt vadošo pozīciju tirgū. 

Altas IT piedāvā darba un prakses iespējas dažādiem speciālistiem IT nozarē

Karjera ALTAS IT

Piedāvājam darba un prakses iespējas dažādiem speciālistiem

ALTAS IT komanda ir ambicioza, moderna, pastāvīgi aug un attīstās. Mēs esam atvērti savā komandā redzēt cilvēkus, kuri prot nospraust mazliet neaizsniedzamus mērķus, vēlas sevi izaicināt un sasniegt labākos rezultātus.

Raksti mums arī tad, ja esi IT nozares students un meklē prakses iespējas vai pirmo darba vietu savas karjeras ceļa sākumam. Pie mums vienmēr ir rosība un noder jauni, radoši un mērķtiecīgi papildspēki.

Pierakstīties jaunumu saņemšanai