+371 66100650 info@altas.lv

Wisenet Q videonovērošanas kameras

Jaunā Wisenet Q sērija ir pieejama produktu līnija izmaksu ziņā, kas piedāvā vienkāršas un būtiskas funkcijas, kuras ir ideāli piemērotas maziem un vidējiem projektiem, piemēram, mazumtirdzniecības, banku, biroju, transporta un citu nozaru risinājumiem, vienlaikus nodrošinot lieliskas izšķirtspējas attēla kvalitāti.

Q sērija nodrošina asu un skaidru attēla kvalitāti ar H.265 kompresiju, kas ir ideāli piemērota maziem un vidējiem lietojumiem, piemēram, mazumtirdzniecības, banku un biroju vajadzībām. Uzlabotās funkcijas ietver inteliģento video analīzi, plašu dinamisko diapazonu, iebūvētu infrasarkano staru diapazonu, priekšnama skatu un WiseStream II.

Wisenet Q sērija piedāvā konkurētspējīgu iekštelpu un āra - Bullet/ Dome/ Vandal - kameru klāstu, kas pieejamas 5 MP, 4 MP un 2 MP opcijās, aprīkotas ar plašām inteliģentās video analīzes funkcijām, kas palīdz lietotājiem atklāt dažāda veida incidentus un iegūt pilnīgu situācijas izpratni par savu objektu/ēku.

Lejupielādēt bezmaksas brošūru

Wisenet Q sērija - piemērota mazu/ vidēju projektu realizēšanai

Ideāli piemērots mazu un vidēju projektu realizēšanai

Wisenet Q sērijas produktu līnija spēj atrisināt mazas un vidēja izmēra lietojumprogrammu problēmas. Ietaupiet gan uzstādīšanas izmaksas, gan laiku, izmantojot Wisenet Q sēriju kopā ar PoE NVRS, lai izveidotu piemērotu risinājumu maziem un vidējiem projektiem. Uzstādiet kameras uz ieejām/vestibiliem, autostāvvietām, liftiem, gaiteņiem, ejām un citiem objektiem. Šī profesionālo novērošanas kameru līnija ļaus jums izveidot drošu vidi, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Uzziniet vairāk

Premium klases funkcijas

Wisenet Q sērija - WiseStream II

WiseStream II

Piedāvā līdz pat 75% mazāku joslas platumu un uzglabāšanas prasības, nezaudējot attēla kvalitāti.

Wisenet Q sērija - iebūvēts IR

Iebūvēts IR

Iebūvētas IR gaismas diodes un IR samazināšanas filtri ļauj noteiktām Wisenet L sērijas kamerām uzņemt skaidrus attēlus gan dienā, gan naktī.

Wisenet Q sērija - WDR tehnoloģija

WDR tehnoloģija

Veido dabiska izskata attēlus pat sarežģītos apgaismojuma apstākļos.

Wisenet Q sērija - 'gaiteņa' skats

'Gaiteņa' skats

Optimizē attēla kvalitāti šaurās vietās, piemēram, gaiteņos, tuneļos vai ejās, pagriežot kameras sensoru.

Case-study

Piazza Lucio Dalla Boloņas komūnā ir segts laukums 5882 kvadrātmetru platībā, kas tika atjaunots un atklāts 2022. gada vasarā. Kā norāda Boloņas mērs Mateo Lepore (Matteo Lepore), šī telpa, kas nosaukta Boloņas dziedātāja, mūziķa un aktiera Lucio Dalla vārdā, kļūs par Boloņas jauno "Piazza Grande".

Laukumā jau šobrīd notiek dažādi pasākumi un izklaides pasākumi visu vecumu cilvēkiem, tostarp koncerti, teātra izrādes, ielu ēdieni un darbnīcas bērniem. Jaunā telpa ir arī pulcēšanās vieta, ko var izmantot jebkuros laikapstākļos, pateicoties 50. gados arhitekta Renato Bernardi projektētajam nojumei.

Izturīga drošības sistēma

Atjaunošanas gaitā pilsētas iestādes saprata, ka ir nepieciešama videonovērošanas sistēma, kas varētu uzraudzīt laukumu jebkuros apstākļos 24/7. Wisenet Q sērijas PTZ kameras tika izvēlētas, pateicoties to reputācijai, jo tās ir izturīgas un izturīgas, attēla kvalitātei un pilnīgai integrācijai ar uzraudzības sistēmu, kas jau tiek izmantota vadības telpās.


Kameras ir uzstādītas pa visu laukumu, un ir izvēlētas panorāmas, slīpēšanas un tālummaiņas kameras, lai, izmeklējot kādu notikumu vai izsekojot kādu personu, varētu viegli pārvietoties pa laukumu. Kameras nodrošina līdz pat 23x optisko tālummaiņu un IR LED, kas ļauj skaidri pārraudzīt attēlus vājā apgaismojumā. Tās var identificēt objektus līdz pat 100 metru attālumā ar Full HR izšķirtspēju.

Iebūvēts intelekts

Kamerām ir arī iebūvēta analītika, tostarp kustības noteikšana, virziena noteikšana, virtuālā līnija, ieiešana/iziešana un iejaukšanās, kas ļauj iestādēm un operatoriem veikt precīzāku kontroli. Sistēma ir integrēta ar Genetec Security Center Video Analysis, un video plūsmas uzrauga vietējais policijas operatīvais centrs.


Nākotnes inovācijas

Boloņas pašvaldība pašlaik veic digitālo pārveidi, kas ir daļa no vietējās Digitālās programmas. "Bija svarīgi, lai mēs Piazza Lucio Dall atjaunošanas procesā ieviestu pareizās tehnoloģijas. Wisenet kamerām ir svarīga loma, lai nodrošinātu cilvēku drošību un drošumu, kas izmanto noslogoto laukumu, kā arī tās integrējas ar citām sistēmām, tostarp Genetec sistēmu, lai uzlabotu sadarbību starp departamentiem un aģentūrām," skaidro Ing. Alberto Nuzzo, Digitālās infrastruktūras biroja vadītājs Boloņas pašvaldībā.


Ing. Alberto Nuzzo piebilst: "Tas arī dod mums lielākas iespējas izpētīt nākotnes integrācijas iespējas - jo Settore innovazione digitale e dati iniciatīva ietver IoT un 5G tehnoloģijas."


Avots: www.sourcesecurity.com/news/

Pasaulē lielākā elektromobiļu uzlādes parka efektivitātes paaugstināšana ar mākslīgā intelekta darbināmām kamerām.

Merklingenas dzelzceļa stacija ir pasaulē lielākais elektromobiļu uzlādes parks ar 259 uzlādes punktiem un vietēji saražotu saules enerģiju transportlīdzekļu uzlādei. Merklingen atrodas starp Štutgartes un Ulmas pilsētām un tika atklāta 2022. gada decembrī. Jaunā dzelzceļa stacija katru dienu apkalpo aptuveni 1000 līdz 1300 pasažieru. Kopš atklāšanas tā ir devusi labumu vietējai viesmīlībai, mazumtirdzniecībai un tūrismam, un pavalsts Satiksmes ministrija aprēķinājusi, ka ar laiku tā radīs reģionam 4,8 miljonu eiro lielu ekonomisko ieguvumu gadā.


Ņemot vērā, ka tas ir Merklingenas pašvaldības transporta mezgls, ir svarīgi, lai apmeklētāji justos droši un darbība noritētu raiti. Tādēļ Zweckverband Schwäbische Alb vadības komanda sazinājās ar Reif GmbH, meklējot jaunu, intuitīvu video sistēmu, kas būtu pielāgota nākotnei un varētu atbalstīt stacijas inovatīvā elektromobiļu uzlādes parka pārvaldību. Tirgū esošās sistēmas neatbilda klienta prasībām, jo īpaši Valsts aizsardzības pilnvarojuma likuma (NDAA) atbilstībai, kas bija svarīgi no GDPR viedokļa. Klients vēlējās arī viegli lietojamu video pārvaldības sistēmu (VMS), kas palīdzētu ikdienas darbā un notikumu izmeklēšanā.


Jauna intuitīva video sistēma

Hanwha Vision tika izvēlēta, pateicoties tās intuitīvajai WAVE VMS, NDAA atbilstībai, atvērtai platformai un kameru funkcijām. Kā Dimanta līmeņa partneris Reif GmbH varēja piedāvāt arī 5 gadu garantiju Hanwha Vision kamerām.


Kopumā ap stacijas autostāvvietu kopā ar WAVE VMS ir uzstādītas 37 kameras, kas nodrošina nepārtrauktu ēkas un apkārtējo vietu uzraudzību. Kameras ietver QNO-8080R, 5 MP tīkla IR lodveida kameru, TID-600R interkomu un XNO-9082R, 4K IR lodveida kameru ar Wisenet7 mikroshēmu un jaudīgu video analītiku, tostarp virziena noteikšanu, skaņas noteikšanu, triecienu noteikšanu un sejas/augšējā ķermeņa noteikšanu.


Atvērtās sistēmas priekšrocības

Hanwha Vision atvērtā platforma nodrošināja operatora komandai nepieciešamo elastību un nākotnes iespējas, jo īpaši atbalstot integrāciju ar pielāgotu iekšēju mākslīgā intelekta autostāvvietu kontroles sistēmu, kas tika izstrādāta sadarbībā ar reģionālu programmatūras uzņēmumu. Šī sistēma automatizē autostāvvietu pārvaldību, novēršot nepieciešamību personālam izsniegt iebraukšanas, izbraukšanas un autostāvvietu nodevas stacijas autostāvvietā.


Atvērtā platforma atbalsta arī turpmāku stacijas videonovērošanas paplašināšanu, ja nepieciešams, vai papildu funkcijas un lietojumus.


Būtiski pierādījumi un atziņas

Kameras darbojas kopā ar iekšējās autostāvvietu pārvaldības sistēmu, lai novērstu neatļautu transportlīdzekļu iekļūšanu telpās. Tās ir arī fiksējušas kadrus, kas vēlāk tika izmantoti, lai izmeklētu īpašuma bojājumus, palīdzot operatoriem skaidri un efektīvi atrisināt šādus gadījumus, izmantojot video pierādījumus. Pateicoties Wisenet7, XNO-9082R uzrāda lielisku veiktspēju dažādos apgaismojuma apstākļos, nodrošinot operatoriem skaidrus attēlus, kas palīdz orientēties situācijā gan dienā, gan naktī. IK10 aizsardzība pret ūdeni un vandālismu bija vēl viens pārdošanas punkts stacijas komandai, jo visas kameras ir izvietotas ārpus telpām.


GDPR prasību ievērošana

Hanwha Vision kameras atbilst NDAA prasībām, tādējādi nodrošinot atbilstību VDAR prasībām stacijai. Nekādi produktīvie dati netiek nodoti ārējām trešajām pusēm, un sistēmu var izmantot pilnībā lokāli, lai nodrošinātu atbilstību datu aizsardzības noteikumiem. Datus var apskatīt tikai skaidri pilnvarotas personas.


Pateicoties WAVE VMS, apkopes personāls var piekļūt lokālajam serverim avārijas gadījumā vai darbības traucējumu gadījumā, izmantojot attālinātu piekļuvi, izmantojot WAVE Mobile.


"Hanwha Vision kameru veiktspēja un kvalitāte kopā ar atvērto WAVE VMS, kas var strādāt ar iekšēju AI autostāvvietu pārvaldības sistēmu, padarīja to par loģisku izvēli Merklingenas stacijas projektam," skaidro Andreas Baumanns (Andreas Baumann), Reif GmbH rīkotājdirektors.


Avots: https://hanwhavision.eu/merklingen-train-station-worlds-largest-electric-vehicle-charging-park-germany/

Wisenet Q sērijas kameru klāsts:

Wisenet Q sērija - QNB-6002 modelis

QNB-6002

Wisenet Q sērija - QNO-8080R modelis

QNO-8080R

Wisenet Q sērija - QNO-8010R modelis

QNO-8010R

Wisenet Q sērija - QND-8080R modelis

QND-8080R

Wisenet Q sērija - QNV-8080R modelis

QNV-8080R

Wisenet Q sērija - QND-7010R modelis

QND-7010R

Wisenet Q sērija - QNE-8011R​ modelis

QNE-8011R​

Wisenet Q sērija - QNP-6230 modelisH

QNP-6230H

Wisenet Q sērija - QNP-6230RH modelis

QNP-6230RH

Ir jautājumi, būs atbildes.

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts