+371 66100650  info@altas.lv

Hanwha Vision videonovērošanas risinājumi

Plašs drošības un videonovērošanas risinājumu klāsts, kas ietver IP kameras ar līdz pat 8K izšķirtspēju, video pārvaldības sistēmu, video un audio analītiku. Inteliģentie videonovērošanas risinājumi tiek izmantoti visā pasaulē, nodrošinot cilvēku, īpašuma un datu drošību dažādās nozarēs, tostarp mazumtirdzniecības, transporta, izglītības, banku, veselības aprūpes, viesnīcu, lidostu u.c.

Hanwha Vision - pasaules klases attēlveidošanas tehnoloģija šobrīd tiek izmantota dažādās uzņēmējdarbības jomās, tostarp piekļuves kontroles un iebrucēju atklāšanas jomā. Mūsu produktiem ir svarīga nozīme cilvēku drošības un laimes nodrošināšanā, aizsargājot pilsētas, lidostas, jūras ostas, rūpniecības zonas un militārās iestādes. Uzņēmums nepārtraukti nodrošina augstas izšķirtspējas un veiktspējas, kā arī ļoti uzticamus augstākās kvalitātes drošības produktus, lai sasniegtu sociālo vērtību "drošība un komforts". Hanwha Vision virzās uz to, lai kļūtu par pasaulē labāko komplekso drošības risinājumu sniedzēju, kā arī pilnveido globālo tīklu un nepārtraukti veic pētniecību un attīstību. 

Nezini ko izvēlēties?

Sazinies ar mums - palīdzēsim jums atrast labāko risinājumu!

Izgatavots, lai nodrošinātu kvalitāti un uzticamību

Visi produkti tiek izgatavoti ražotnēs Korejā un Vjetnamā. Tas nodrošina stingru kvalitātes kontroli un novērš nesankcionētu piekļuvi ierīcēm ražošanas procesa laikā. Hanwha  Vision  atbalsta NDAA atbilstību visās produktu līnijās un piedāvā pilnu tirdzniecības prasībām atbilstošu ierīču komplektu. Katra ražotne ir sertificēta ISO 9001 projektēšanas, izstrādes un ražošanas jomā un ievēro stingras kvalitātes kontroles un testēšanas procedūras.

Plašas teritorijas pārklājums bez neredzamām zonām

Tā kā tumšās un kontrastainās vietās biežāk notiek noziedzīgi nodarījumi, sabiedrības drošībai ir nepieciešamas kameras ar augstu izšķirtspēju (līdz 4K), iebūvētu infrasarkano staru un jaudīgu WDR.

Pat ja pilsētā ir uzstādīts liels skaits kameru, tās joprojām var radīt aklos punktus, ja FoV's ir fiksēts.

Hanwha Vision piedāvā dažāda veida multisensoru, vairāku virzienu un "zivs acs" kameras, kas var aptvert līdz pat 360°, lai izveidotu dzelžainu un uzticamu pilsētas novērošanas risinājumu.

Hanwha Vision mazumtirdzniecības risinājums

Mazumtirdzniecība

Hanwha Vision  kompleksie inteliģentie videonovērošanas risinājumi apvieno augstas veiktspējas kameru dizainu ar uz datiem balstītu analītiku, lai mazumtirgotājiem atvieglotu ikdienu, vienlaikus palīdzot pārvērst video par izmantojamu informāciju, drošību, aizsardzību un izlūkošanu.


Hanwha Vision enerģētikas nozares risinājums

Enerģētikas nozare

Atbilst nozares unikālajām vajadzībām, piedāvājot īpaši izstrādātus IP kameru risinājumus, kas piemēroti bīstamām vidēm. Tas tiek panākts, izmantojot patentētu tehnoloģiju kombināciju, kas ietver specializētas kameru ierīces ar iespēju ielādēt trešo pušu lietojumprogrammas, izmantojot atvērtās platformas politiku, un modernu bezlicencētu iebūvēto video un audio analītiku.

Hanwha Vision veselības aprūpes risinājums

Veselības aprūpe

Nodrošina personāla un apmeklētāju drošību, izmantojot inteliģento video analīzi. Ierīces ir aizsargātas pret kiberdrošības apdraudējumiem, lai palīdzētu aizsargāt pacientu un datu konfidencialitāti, tām ir pilnīga funkciju integrācija ar populārākajām VMS lietojumprogrammām.


Hanwha Vision bankas un finanšu nozares risinājums

Bankas un finanšu nozare

Kompleksie videonovērošanas risinājumi apvieno izcilu attēla kvalitāti un veiktspēju ar inteliģentu video un audio analīzi, lai palīdzētu nodrošināt klientu un darbinieku drošību, vienlaikus pārvēršot novērošanu praktiski izmantojamā videonovērošanā.

Hanwha Vision cietumu, ieslodzījumu vietu risinājums

Cietumi, ieslodzījuma vietas

Risina unikālos izaicinājumus, ar kuriem saskaras labošanas iestādes, piedāvājot augstvērtīgus visaptverošus uzraudzības risinājumus. Ietver inovatīvas un uzticamas kameru ierīces dažādās formās, inteliģentu video un audio analīzi un viegli lietojamu video pārvaldības sistēmu ar pilnīgu funkciju integrāciju ar populārām trešo pušu programmatūras lietojumprogrammām.

Hanwha Vision izglītības iestāžu risinājums

Izglītības iestādes

Izmanto augstvērtīgas, efektīvas un progresīvas tehnoloģijas. Ietver: mākslīgā intelekta kameru analītiku, lai palielinātu uzraudzības precizitāti un efektivitāti; nākotnes moduļu konstrukcijas, kas nodrošina ekonomisku ierīču modernizāciju; rentablas vairāku sensoru un specializētas ierīces, kas aizvieto vairāku kameru instalācijas.

Izmantotās tehnoloģijas

Hanwha Vision ļoti lepojas ar spēju radīt progresīvas tehnoloģijas visos videonovērošanas nozares aspektos. Visaptverošais nozares vadošo funkciju saraksts darbojas kopā, lai radītu pievienotās vērtības risinājumus, kas ir pierādījuši savu uzticamu darbību ilgstošas lietošanas un skarbos apstākļos.

Skaidrāki, asāki un krāsaināki attēli pat vājā apgaismojumā 

Augstas kvalitātes attēlu ģenerēšana vājā apgaismojumā ir būtisks videonovērošanas kameru elements, un trokšņu samazināšanas tehnoloģija ir īpaši svarīga tīkla videonovērošanas kamerām, lai optimizētu pārraides un uzglabāšanas efektivitāti. Vājā apgaismojumā, kad gaismas daudzums ir nepietiekams, trokšņa līmenis paliek nemainīgs, bet attēla signālu komponenti samazinās, galu galā radot lielāku trokšņa efektu. Augsts trokšņu līmenis pasliktina attēla izšķirtspēju un palielina datu lielumu, saspiežot attēlu, kas samazina pārraides un uzglabāšanas efektivitāti. Izmantojot SSNR (Smart Super Noise Reduction), Hanwha Vision unikālo zema apgaismojuma attēla apstrādes tehnoloģiju, tiek nodrošināti skaidru krāsu attēli tumšā vidē ar ierobežotu apgaismojumu, efektīvi samazinot troksni un līdz minimumam samazinot objektu pēcattēlu (kustības izplūdumu). Tādējādi tiek ievērojami samazināts arī attēla datu izmērs, nodrošinot efektīvu uzglabāšanu un pārraidi tīklā.

Termālās un radiometriskās kameras ierīces

Hanwha Vision termālās un radiometriskās kameras ierīces identificē objektus līdz pat 1,9 jūdžu (3157 m) attālumā jebkuros laikapstākļos, un ar temperatūras izmaiņu noteikšanas analītikas palīdzību var uzraudzīt, vai objektā nav bīstamu pazīmju. Temperatūras izmaiņu noteikšanas analītika - uzlabojiet personāla drošību un brīdiniet par iespējamiem apdraudējumiem rūpnieciskos apstākļos, izmantojot pielāgotas temperatūras monitoringa zonas.

Hanwha Vision objektu identificēšana

Hanwha Vision drošības politika

Hanwha Vision drošības politika

Atbilstība vides aizsardzības prasībām

Hanwha Vision pilnībā atbilst visiem starptautiskajiem standartiem un noteikumiem par vides un drošības pārvaldību produktu ražošanā un iepakošanā, tostarp:

  • Eiropas Savienības iniciatīva "Ķīmisko vielu reģistrācija, novērtēšana, licencēšana un ierobežošana" (REACH) aizsargā cilvēkus no vides riskiem un veicina alternatīvas metodes bīstamo vielu novērtēšanai.
  • Eiropas Savienības un Ķīnas noteikumi, kas reglamentē konkrētu bīstamu materiālu izmantošanu, kuri atrodami elektriskos un elektroniskos izstrādājumos, uz kuriem attiecas bīstamo vielu ierobežošanas (RoHS) atbilstības pasākumi. 


Biežāk uzdotie jautājumi (BUJ)

Wisenet sēriju kameras iespējams izmantot jebkurā ražošanas, būvniecības vai pakalpojumu sniegšanas nozarē/vietā, sākot no mazas platības tirdzniecības telpām un izglītības iestādēm, beidzot ar ieslodzījuma vietām un uzņēmumos ar paaugstinātu drošības līmeni objektā. 

Īpaši augsta izturība tiek panākta izmantojot aptverošu nerūsējošā tērauda korpusa apvalku un patentētu tehnoloģiju kombināciju, kas ietver specializētas kameru ierīces ar iespēju ielādēt trešo pušu lietojumprogrammas, izmantojot atvērtās platformas politiku, un modernu bezlicencētu iebūvēto video un audio analītiku.

Hanwha Vision ir starp vadošajiem ražotājiem pasaulē drošības nozarē, kas jau vairāk nekā 40 gadus uzrāda stabilu izaugsmi. Hanwha savas produkcijas ražošanas procesā nodrošina stingru kvalitātes kontroli un novērš nesankcionētu piekļuvi ierīcēm ražošanas procesa laikā. Hanwha Techwin atbalsta NDAA atbilstību visās produktu līnijās.

Jā. Hanwha ik dienas rūpējas par to, lai nodrošinātu, ka Hanwha Wisenet kameras, ierakstīšanas ierīces un programmatūra, kam tiek uzticēta īpašuma, cilvēku un aktīvu aizsardzību, ir aprīkotas tā, lai līdz minimumam samazinātu kiberuzbrukumu draudus. 

Visiem Wisenet produktiem garantija ir spēkā sākot no 3 mēnešiem līdz 5 gadiem, atkarībā no Hanwha Techwin partneru statusa un produkta bojājuma. Garantija, kas attiecas uz katru izstrādājumu, ieskaitot tā daļas un piederumus. 

Ir jautājumi, būs atbildes.

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).   
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts