+371 66100650  info@altas.lv

MOBOTIX videonovērošanas kameras

Piedāvājam sertificētas MOBOTIX profesionālās videonovērošanas kameras un videonovērošanas sistēmas no Vācijas. Saviem klientiem piedāvājam plašu šī ražotāja IoT un IP novērošanas kameru klāstu, kas ļauj izvēlēties uzticamu videonovērošanas kameru atbilstoši savām vajadzībām. Iepazīstieties ar MOBOTIX kamerām un to piedāvātajām iespējām, un sazinieties ar mums, lai uzzinātu videonovērošanas kameru cenas un specifikāciju!

Mobotix IP MOVE sērijas kameras
Mobotix iekštelpu kameras
Mobotix āra jeb vides kameras
Mobotix termokameras
Mobotix sistēmas sastāvdaļas

Par MOBOTIX

MOBOTIX jau kopš 1999. gada ir augstas klases video sistēmu pārstāvis. Pirmās MOBOTIX IP kameras revolucionārā decentralizētā pieeja ir mainījusi nozari no pašiem pamatiem. Turpinot šīs inženierijas mākslas tradīcijas, uzņēmums izstrādā, ražo un programmē video sistēmas un programmatūru revolucionāriem kompleksiem risinājumiem.

MOBOTIX video risinājumi nodrošina uzņēmumiem un organizācijām noderīgus datus, kas uzlabo darbības efektivitāti un drošību. Uzņēmums vēlas nodrošināt saviem klientiem mērķtiecīgus ieguvumus, kas veicina drošību, brīvību, izaugsmi un labklājību. Mērķis ir katru dienu padarīt pasauli nedaudz labāku.

Dažas nozares, kurās ir ieguvumi no MOBOTIX

Rūpniecība un ražošana

Inteliģentā video tehnoloģija aizsargā jūsu uzņēmumu un uzlabo procesus.

Ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi mēs detalizēti pārzinām rūpniecības un mazumtirdzniecības nozares īpašās vajadzības un vidi. Pielāgotie risinājumi, kas balstīti uz MOBOTIX video tehnoloģijām, ne tikai nodrošina visaptverošu drošību, bet arī ļauj ievērojami ietaupīt un palielināt peļņas potenciālu, optimizējot procesus.

Enerģētika, komunālie pakalpojumi

Neautorizētas piekļuves un būtisku bojājumu novēršana.

Vienmērīgi procesi drošai piegādei - galvenās, kā arī kritiskās infrastruktūras ir īpaši jāaizsargā - ne tikai ārkārtas situācijās. No augstām turpmākām izmaksām, kas saistītas ar bojājumiem, remontiem un elektroenerģijas padeves pārtraukumiem, var izvairīties, izmantojot inteliģentus preventīvus pasākumus. Telpās nedrīkst iekļūt ne reāli, ne kiberiebrucēji. Drošībai un kiberdrošībai ir būtiska nozīme.

Valsts iestādes

Kiberdrošas video tehnoloģijas aizsargā cilvēkus, iekārtas un infrastruktūru.

MOBOTIX piedāvā plašu risinājumu klāstu visiem uz video balstītu drošības sistēmu aspektiem. Mēs izstrādājam augstas kvalitātes, decentralizētas, energoefektīvas sistēmas, kas ļauj klientiem ietaupīt naudu par katru uzstādīto MOBOTIX sistēmu. Mūsu sauklis "Ārpus cilvēka redzesloka" ir arī mūsu misija: MOBOTIX ir pilnībā apņēmusies kļūt par visuzticamāko uzņēmumu, kas aizsargā cilvēkus un īpašumu, izmantojot inteliģentas, kiberdrošas video tehnoloģijas, kas pārsniedz cilvēka redzesloku.

Izglītība un zinātne

Skolu drošība kopš 1999. gada. Izglītības iestāžu drošības nodrošināšana ir ļoti sensitīvs jautājums. Gan bērnudārzā, gan vidusskolā, universitātē vai privātajā mācību iestādē, lai mācības būtu efektīvas, ir nepieciešama mierīga un droša vide. Augstas klases videotehnoloģijas var būt noderīgas, lai pasargātu skolēnus no traucējumiem.

Izmantojiet iespēju uzzināt plašāk par iespējām, kas atbilst jūsu vajadzībām un vēlmēm.

MOBOTIX stiprās puses

Kvalitāte

MOBOTIX savas IoT kameras montē ar rokām galvenajā ražotnē Langmeilā (Langmeil). Sagaidiet no MOBOTIX augstākās kvalitātes "Ražots Vācijā", bezkompromisa uzticamību un jaudu.

Elastība

Modulārā pieeja un inteliģentās programmatūras integrācija padara MOBOTIX video sistēmas elastīgas. Tā kā MOBOTIX sistēmas pielāgojas un 'aug' kopā ar jums, mēs vienmēr varam izpildīt gandrīz visas klientu prasības.

Uzticamība

MOBOTIX videonovērošanas sistēmas ir izturīgas, stabilas un neprasa lielu apkopi. Tās ir izturīgas pret ekstrēmām temperatūrām un laikapstākļiem, putekļiem un netīrumiem. Kameras, kuras izvietotas Everestā vai sarežģītā rūpnieciskā vidē - to apliecina katru dienu.

Kiberdrošība

Hakeri ir veikli un gudri. Ar MOBOTIX Cactus koncepciju mēs aizsargājam savus klientus. Galvenais komponents ir decentralizētā MOBOTIX arhitektūra. Tā nodrošina attēlu apstrādi pašā kamerā. Dati tiek pārsūtīti tikai šifrētā veidā.

Biežāk uzdotie jautājumi (FAQ)

Tā galvenokārt no pārējām videonovērošanas kamerām ašķiras ar savu augsto attēla un uzbūves kvalitāti, kameras 86 000h ilgmūžību, kas ir augstākais rādītājs tirgū, kā arī ar savu augstākā līmeņa datu drošības standartu un analītisko funkciju pieejamību. Tāpat kamera jau sākotnēji ir aprīkota daudz un dažādiem funkcionālajiem sensoriem. Mobotix nav vienkārša videonovērošanas kamera - tā ir pielīdzināma veselai videonovērošanas sistēmai.

Jā, kameras atbilst GDPR prasībām, kā arī ražotājs tās nepārtraukti testē un sertificē pret kiberuzbrukumu ievainojamību. Kiberdrošības rādītāji ir vieni no augstākajiem tirgū.

Atkarībā no modeļa, maksimālā izšķirtspēja ir UHD -  8,3 mpx (3840 x 2160), bet mūsdienu videonovērošanas pasaulē galvenā nozīme ir video uzņemšanas sensora tipam un izmēram, nevis izšķirtspējai, jo tā norāda attēla lielumu, nevis kvalitāti.

Atkarībā no izvēlētās izšķirtspējas un modeļa. Pie “populārākās” izšķirtspējas 4K tiek nodrošināts ieraksts ar 30 kadriem sekundē. 

Jā, atkarībā no izvēlētā modeļa Mobotix videonovērošnas kamera atbalsta sekojošus kodekus (H.264, H.265, MxPEG+, MJPG) un ONVIF S/T profilus, kā arī ir iebūvetas WDR (plašā mainīgā diapazona) iespējas.

Atkarībā no modeļa, bet maksimālā ārējās vides noturības klase ir IP66 un triecienizturības klase IK10. 

Mobotix videonovērošanas kameras ir pieejamas ar 2 videonovērošanas sensoriem, ar kuru palīdzību Mobotix videonovērošanas kamera veic 2 neatkarīgu kameru uzdevumu. Līdz ar to jums ir nepieciešams mazāk datu kabeļu un mazāk montāžas darbu, lai iegūtu vēlamo rezultātu.

Nē, nav obligāts. Kameras spēj ierakstīt videoierakstu atmiņas kartē līdz 30 dienām atkarībā no konfigurācijas un izvēlētās atmiņas kartes ietilpības. 

Standarta garantija ir 3 gadi, bet ir iespējams garantiju pagarināt līdz 8 gadiem.

Mobotix videonovērošanas kamerām ir ļoti zems elektrības patēriņš, dažiem modeļiem maksimālais patēriņš sastāda tikai 5W.

Jā, ar speciālo aplikāciju Mobotix videonovērošanas kamerā ir iespējams noteikt masku esamību un dot trauksmes paziņojumus gan caur kameru, gan uz kādu ārējo iekārtu par konstatēto pārkāpumu.

  1. Temperatūras sensors, kurš spēj dot trauksmi par apkārtējas vides temperatūras izmaiņām ārpus normas; 
  2. Gaismas sensors, kurš spēj dot trauksmi par apkārtējās vides gaismas līmeņa izmaiņām ārpus normas; 
  3. Audio sensors, kurš spēj dot trauksmi par palielinātu troksni ārpus robežām apkārtējā vidē; 
  4. Šoka sensors, kurš spēj dot trauksmes par pārāk lielām vibrācijām kameras tuvumā; 
  5. Kustības sensors, kurš spēj dot trauksmi par neatļautu kustību konkrētajā vietā, konkrētajā laika periodā; 
  6. MxAnalitycs sensors, kurš spēj dot trauksmi par nepareizu pāŗvietošanās virzienu, nepamatotu apstāšanos vai pārāk ātru kustību iestatītajās zonā. 

Nē, nav obligāti. Ir iespējams arī uzstādīt funkcionālo Mobotix datu pārveides moduli Mx2wire+, kas spēj nodot datus caur koksiālo vai jebkuru 2 dzīslu kabeli.

Standarta risinājumā atbilstoši Cat5e standartam tie ir 100 metri, bet, ja nepieciešams garāks datu savienojums, tad ir iespēja uzstādīt Mobotix funkcionālo moduli Mx2wire+ un maksimālo attālumu palielināt līdz 500m.

Radās jautājums par kādu produktu?

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā.
Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika). 
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts