+371 66100650 info@altas.lv

MOBOTIX iekštelpu kameras

Visu izšķir detaļas. Diskrētas, daudzfunkcionālas videonovērošanas un informācijas sistēmas - izcila kvalitāte par ļoti pieņemamām cenām.

Mobotix iekštelpu kameras

Diskrēta, multifunkcionāla video drošība

Lai gan sistēmas izmaksas ir ļoti zemas, mūsu iekštelpu novērošanas kamerām ir visas plaši pieprasītās MOBOTIX funkcijas, piemēram, hemisfēriskā tehnoloģija. Ja nepieciešams ieraksts no neliela attāluma, bieži vien visefektīvākais videonovērošanas risinājums ir hemisfēriskā video sistēma ar “zivs acs” (fisheye) lēcu un 360° filmēšanas leņķi (kamera uzstādīta pie griestiem) vai 180° panorāmas skatu (kamera uzstādīta pie sienas). Viena kamera var diskrēti novērot visu telpu, nepieļaujot, ka kāda vieta nav saskatāma video.

MOBOTIX kameras var konfigurēt un pārvaldīt, izmantojot personīgā datora, planšetdatora vai viedtālruņa interneta pārlūkprogrammu bez papildu programmatūras. Pateicoties optimālam HD audio aprīkojumam, visas četras iekštelpu kameras atbalsta divvirzienu komunikāciju un piedāvā droši šifrētu ierakstu iekšējā SD kartē. Kameras izmanto inteliģentas video analīzes rīkus (temperatūras kartes un uzvedības atpazīšanu), lai iegūtu statistiku par objektiem un cilvēkiem. Īsumā var teikt, ka MOBOTIX piedāvā modernāko, radošāko tehnoloģiju teju visiem iekštelpu videonovērošanas risinājumiem: sākot no zādzību izmeklēšanas līdz klientu plūsmas analīzei.

Mobotix p71 Single Compact kameras modelis

p71 Single Compact

Vispusīgs risinājums - tas attiecas gan uz MOBOTIX p71 pārsteidzošo dizainu, gan uz tās lielisko veiktspēju, kas pārsteidz ar ierīces elastīgumu un plašo pielietojumu klāstu.

Uzzināt vairāk

Mobotix c71 Hemispheric kameras modelis

c71 Hemispheric

Izbaudiet kompakto un daudzpusīgo hemisfērisko kameru tehnoloģiju! MOBOTIX c71 visu laiku redz visu.

Uzzināt vairāk

Mobotix v71 Dome kameras modelis

v71 Dome

Diskrēts izskats un daudz iespēju: tas ir MOBOTIX v71 Dome, ko galvenokārt izmanto iekštelpās. Kompaktā viena objektīva kamera ir aizsargāta ar izturīgu kupolu.

Uzzināt vairāk

Mobotix c26 Indoor kameras modelis

c26 Indoor 360°

Iekštelpu griestu kamera. Viegli uzstādāma. c26 ir mazākā un vieglākā MOBOTIX hemisfēriskā videokamera, kas paredzēta uzstādīšanai iekštelpās.

Uzzināt vairāk

Mobotix i26 Indoor kameras modelis

i26 Indoor 180°

i26 ir īpaši izstrādāts uzstādīšanai pie sienas. Pateicoties 15° slīpuma leņķim, tas nodrošina perfektu pārskatu. Viens i26 ar 180° objektīvu uzrauga visu telpu.

Uzzināt vairāk

Mobotix v26 Indoor Dome kameras modelis

v26 Indoor Dome

Kupola kameru, kas ir pieejama melnā vai baltā krāsā, var aprīkot ar sešiem dažādiem MOBOTIX HD premium klases objektīviem ar redzes lauku no 103° līdz 15°.

Uzzināt vairāk

Mobotix p26 Indoor PT kameras modelis

p26 Indoor PT

P26 ir aprīkots ar gaismas jutīgu 6 megapikseļu Moonlight sensoru un manuāli regulējamu objektīvu (no 15° attāluma telefoto līdz 180° puslodes leņķim), tāpēc tas ir labi piemērots jebkurai iekštelpu videi.

Uzzināt vairāk

Ir jautājumi, būs atbildes.

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika)..
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts