+371 66100650 info@altas.lv

Mobotix sistēmas sastāvdaļas

Visaptveroši gudras. Viegli uzstādāmas. Papildierīces un praktiski rīki, kas nodrošina savstarpēji savienojamu risinājumu.


SKATĪT E-VEIKALA PIEDĀVĀJUMU

Mobotix sistēmas sastāvdaļas

Bez piepūles uzlabojiet kameras vai visas video sistēmas iespējas. MOBOTIX piedāvā praktiskas papildu iekārtas un moduļus, ko iespējams integrēt produktos un ārējās iekārtās. Starp tiem ir vides sensori, infrasarkanās gaismas prožektori, brīdinājuma sistēmas, telpu termostati, kontroles releji un elektriskie pievadi žalūzijām un barjerām.

Kāpēc MOBOTIX risinājums ir revolucionārs: tas ir daudz vienkāršāks nekā daudzi “gudro māju” risinājumi, kur ietilpst savstarpēji nesavienojamas iekārtas. MxBus moduļi, ko iespējams tieši savienot ar mūsu tīkla kamerām, izmantojot vienkāršu vītā pāra kabeli, un bezlicences MxBroadcast komunikācijas sistēmu, kas pieejama bez maksas, ļauj lietotājiem IP video tīklā integrēt teju jebkuru analogo vai digitālo iekārtu un to automātiski kontrolēt tīkla ietvaros. Ir iespējams, piemēram, ieslēgt gaismas, atvērt piekļuves barjeru vai pilnīgi nobloķēt pieeju ēkai, izmantojot lietotāja programmatūras pogu  vai sensoru, kas liek kamerā atskanēt brīdinājumam.

Sazināties ar ALTAS 

MOBOTIX MOVE NVR risinājumi

MOBOTIX MOVE NVR

MOBOTIX tagad piedāvā MOVE NVR (Network Video Recorder) - īpaši praktisku un viegli lietojamu plug & play risinājumu, kas ir ideāli piemērots vietējām videonovērošanas sistēmām ar ierobežotu MOBOTIX MOVE kameru skaitu. 

Mobotix paplašinājuma moduļi un sensori

Paplašinājuma moduļi un sensori

Aizsargājiet savu MOBOTIX kameru no elektrības pārslodzes, pievienojot papildu sensorus un I/O iekārtas vai izmantojiet GPS signālu precīzai laika reģistrēšanai un funkciju ierakstīšanai. Kompaktie, pret laikapstākļiem noturīgie paplašinājuma moduļi, kas ir tikai aptuveni 8 cm plati, ir ārkārtīgi praktiski, izdevīgi un viegli uzstādāmi nepieejamās vietās.

SKATĪT E-VEIKALĀ

Mobotix PTZ tastatūra

USB tastatūra

MOBOTIX PTZ tastatūra ir plug&play USB tastatūra ērtai MOBOTIX HUB un ManagementCenter 2.6 vai jaunākas versijas vadībai, izmantojot personālo datoru (Win/Mac OS). 

Uzzināt vairāk par Mobotix sistēmu sastāvdaļām ar mūsu Projektu vadītājiem:

Mobotix Mxwire+ Media pārveidotājs

Mxwire+ Media pārveidotājs

Mx2wire+ pārveido analogos kabeļus (piemēram, neizmantotus telefonu vai antenu vadus) par modernu PoE tīklu, izmantojot “pieslēdzies un izmanto” (plug-and-play) risinājumu. Savienojumu maksimālais garums ir 500 m, tāpēc sistēmu var izmantot kā izdevīgu, drošu metodi, lai savienotu IP kameras, videokameras pie ieejām un standarta PoE iekārtas, nodrošinot tām elektrības padevi, vai datoru savienošanai ar tīklu.

Mobotix MxIRLight un MxSplitProtect

MxIRLight un MxSplitProtect

Cilvēka acij neredzama, enerģiju taupoša gaisma pat pilnīgā tumsā. Lai nodrošinātu elektrības padevi MOBOTIX infrasarkanās gaismas avotam, nepieciešams tikai standarta PoE+. Pateicoties MxSplitProtect, caur esošo tīkla vadu iespējams savienot līdz pat divām PoE iekārtām (IEEE 802.3af/at) bez papildu tīkla vadu ierīkošanas.

Mobotix MxSwitch risinājums

MxSwitch

100 Mbps tīkla slēdzis ir kompakts hat rail tipa stiprinājuma modulis, ko iespējams izmantot, lai saslēgtu un pievadītu strāvu līdz pat četrām MOBOTIX kamerām vai citām PoE/PoE+ iekārtām. Papildus MxSwitch piedāvā ekskluzīvu sadales tehnoloģiju, kas padara MOBOTIX durvju stacijas pievienošanu un izmantošanu vienkāršāku nekā jebkad agrāk.

SKATĪT E-VEIKALĀ

Jums ir jautājums, mums - atbilde.

Nosūtiet mums ziņu, un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā.

Ja vēlaties saņemt ātrāku atbildi, vienkārši zvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).  
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena, Svētdiena - Slēgts