+371 66100650 info@altas.lv

Videonovērošanas jomā mākoņtehnoloģijas kļūst par galveno lietotāju

Videonovērošanas jomā mākoņtehnoloģijas kļūst par galveno lietotāju. Pamatojoties uz IPVM pētījumiem un ziņojumiem, šeit ir izklāstītas galvenās izmaiņas, kas to veicina. Tikai dažu pēdējo mēnešu laikā:


Tas balstās uz:


  • Pirms diviem gadiem Motorola iztērēja gandrīz 400 miljonus ASV dolāru mākoņpakalpojumu jaunuzņēmumam Ava un lika to par savas jaunās Alta platformas kodolu.
  • Pagājušajā gadā Verkada piesaistīja 205 miljonus ASV dolāru, bet EagleEye - 100 miljonus ASV dolāru.
  • Alarm.com iegādājās OpenEye un paplašināja savu darbību komerciālajā jomā.
  • Daudzi uzņēmumi, piemēram, Arcules, Eagle Eye, Qumulex, Spot.AI, Turing Vivotek un YourSix, izlaiž savus mākoņpakalpojumu piedāvājumus.

IPVM 16 gadus analizē tirgu, tostarp pāreju no analogajām uz megaipxel/IP kamerām, un šāds plašs atbalsts ir galvenais, lai pārietu uz nākamo paaudzi.

Ņemot vērā, ka kritiskā masa vēsturisko un lielo tirgus dalībnieku ir pieņēmusi mākoņdatošanu, pircējiem tagad ir daudz iespēju, tostarp no esošajiem piegādātājiem, pāriet uz mākoņdatošanu, un lielie pārdevēji tagad intensīvi tirgos mākoņdatošanu, jo viņiem ir savi piedāvājumi.


IPVM uzskata, ka nākamajā desmitgadē tas novedīs pie mega mākoņa pakalpojumu sniedzēju dominances.


Ar daudz labāku video analītiku, jaudu noziegumu risināšanai, programmaparatūras/ierīču pārvaldību un iegulto atbalstu. Bet arī ar pieaugošām bažām par privātumu un risku, ka samazinās konkurence un palielināsies bloķēšanas risks.


Iesakām piesekot IPVM jaunākajiem pētījumiem un ziņojumiem, lai saprastu, kas to izraisa un kurp virzās tirgus.

Avots: IPVM, publicēšanas datums 2024. gada 23. aprīlis

Pierakstīties to leave a comment
Cilvēks kā prioritāte drošības projektēšanā