+371 66100650 info@altas.lv

MOBOTIX āra jeb vides kameras

Izturīgas, spēcīgas un daudzfunkcionālas. Pret laikapstākļu iedarbību izturīgas IP video sistēmas ikvienam, kas vēlas vairāk nekā tikai standarta risinājumus

MOBOTIX āra jeb vides kameras

Kā Antarktīdas aukstumā, tā arī Floridas tropos savas izturības dēļ MOBOTIX kameras ir pazīstamas visā pasaulē — tās iespējams lietot pat skarbākajos apstākļos, ko kameras pierāda katru dienu. Tā kā MOBOTIX āra kamerām ir unikāls, multifunkcionāls dizains bez mehāniskām kustīgajām daļām, tām nav nepieciešama papildu apsildīšana vai atdzesēšana temperatūras amplitūdā no -30°C līdz +60°C. Kameru stikla šķiedras stiprinātais ietvars, kam nav nepieciešama apkope, aizsargā arī pret ļoti augstu mitruma līmeni (nenotiek kondensācija), koroziju, piesārņojumu un tiešu saules gaismu.

MOBOTIX video sistēmas ar standarta PoE nodrošina labāko energoefektivitātes sniegumu. Kameru īpašie Moonlight attēla sensori, modulārā dienas,  duālā nakts kameras tehnoloģija un inteliģentā ekspozīcijas kontrole vēl vairāk samazina enerģijas patēriņu, kas nodrošina augstas kvalitātes video ierakstīšanu pat ļoti sliktas gaismas apstākļos bez papildus apgaismojuma.

Mobotix M73: aaugstas veikstspējas IoT kamera

M73: augstas veiktspējas IoT kamera

M73 ir MOBOTIX 7 paaudzes pionieris. Šī IoT video sistēma nosaka standartus kā kompakts barošanas bloks. Inteliģenta, elastīga un daudzpusīga. Viss saskaņā ar MOBOTIX uzņēmuma tradīcijām. Un tomēr pilnīgi unikāla.

Mobotix S74 - augstas klases veikšana videotehnoloģijās

S74: augstas klases vairāku uzdevumu veikšana videotehnoloģijās

Lielāka drošība. Vairāk perspektīvu. Vairāk iespēju. MOBOTIX S74 nosaka elastības, kvalitātes un veiktspējas standartu. Izstrādāts, lai atbilstu dažādām prasībām un risinātu dažādus uzdevumus.

Mobotix D71 Dome kamera

D71 Dome

Diskrēts izskats un daudz iespēju: tas ir MOBOTIX D71 Fix-Dome. Kompaktā viena objektīva kamera ir aizsargāta ar triecienizturīgu kupolu, kas ir izturīgs pret laikapstākļiem. Viss ir iespējams. Ar D71 Dome var darīt visu!


Mobotix Q71 Hemispheric

Q71 Hemispheric

Hemisfērisko kameru tehnoloģija vēl nekad nav bijusi tik kompakta, tik pilnīga un tik daudzpusīga. MOBOTIX Q71 visu laiku redz visu.  Q71 nosaka visaptverošus standartus.

Mobotix M16 AllroundDUal kamera

M16 AllroundDual

Pateicoties tās lieliskajām īpašībām, M16 AllroundDual ir mūsu vadošais produkts. Tā nodrošina izcilas krāsas video dienas laikā un augsta kontrasta melnbalto ierakstu diennakts tumšajās stundās. Pārslēgšanās starp dienas un nakts sensoru tiek veikta pilnīgi digitālā veidā bez jebkādām mehāniskām manipulācijām.

Mobotix M26 Allround kamera

M26 Allround

M26 kamerai ir pieejams pilns MOBOTIX HD Premium objektīvu klāsts: sākot no "zivs acs" objektīva ar 180° redzamības lauku līdz 7° telefoto objektīvam, ar kuru var noteikt automašīnas numurzīmi pat no 70 m attāluma.

Mobotix D16 DualDome kamera

D16 DualDome

Atgādina klasisku kupolveida kameru, bet palūkojieties tuvāk: šī ir patiesa MOBOTIX sistēma. Divas lēcas iespējams novietot neatkarīgi vienu no otras, kas sniedz iespēju gūt pavisam jaunas attēla perspektīvas un pielietojumu.

Mobotix D26 Dome kamera

D26 Dome

D26 ir izcili piemērota tad, ja nepieciešams klasisks kameras dizains ar triecienizturīgu kupolu. Tomēr kameras iekšējās sastāvdaļas nepavisam nav tradicionālas — tās ražošanai izmanto revolucionāru tehnoloģiju, lai nodrošinātu pilnvērtīgu videonovērošanas, drošības sistēmu.

Mobotix S16 DualFlex kamera

S16 DualFlex

Pateicoties ļoti elastīgajam dizainam ar īpaši kompaktu kameras ietvaru un sensoru moduļiem, kurus iespējams novietot līdz pat 3 m lielā attālumā, S16 kamera vienlaikus aptver divas zonas, paliekot gandrīz neredzama.

Mobotix Q26 Hemispheric

Q26 Hemispheric

Q26 hemisfēriskā kamera izceļas ar elegantu dizainu un augstu izšķirtspēju (360° redzeslaukā). Kamera var ierakstīt ikvienu telpas vietu, aizstājot līdz pat četrām tradicionālajām kamerām.

Mobotix V16 Vandalism kamera

V16 Vandalism

Ložu necaurlaidīga, augstas drošības kameru sistēma izmantošanai augsta riska objektos. V16 kamerai ir nerūsošā tērauda ietvars un gaismjutīga MOBOTIX video tehnoloģija, kas sniedz iespēju nepārtraukti novērot vandālisma riskam pakļautu ēku gan no iekšpuses, gan ārpuses. 

Jums ir jautājums, mums - atbilde.

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā.
Ja atbildi vēlaties saņemt ātrāk, piezvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).  
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena - Svētdiena: Slēgts