+371 66100650 info@altas.lv

Termokameras

Siltuma redzamības nodrošināšana optimālai ugunsdrošībai, visaptverošai drošībai un augstākai rentabilitātei

MOBOTIX termotehnoloģija padara redzamu gan siltumu, gan aukstumu. Tas ir neaizstājams līdzeklis ugunsdrošībai un cilvēku un objektu drošības nodrošināšanai. Ar MOBOTIX termokamerām var arī sekot līdzi sarežģītiem procesiem, piemēram, ražošanai un apstrādei, kas ļauj ietaupīt naudu un palielināt peļņu. 

Termālā tehnoloģija agrīnai ugunsgrēka atklāšanai

Termālā tehnoloģija agrīnai ugunsgrēka atklāšanai

  • Cilvēku, iekārtu un preču aizsardzība
  • Sertificējuši vadošie ugunsdrošības eksperti
  • Atklāj ugunsgrēkus vēl pirms liesmas parādās!
Termālā tehnoloģija kvalitātes nodrošināšanai

Termālā tehnoloģija kvalitātes nodrošināšanai

  • Pārbaudīt un nodrošināt produktu kvalitāti
  • Uzraudzīt procesus un temperatūru
  • Mašīnu profilaktiskā apkope
Termālā tehnoloģija drošībai

Termālā tehnoloģija drošībai

  • Atklāj iebrucējus pat pilnīgā tumsā
  • Datu aizsardzības prasībām atbilstoša uzraudzība
  • Energoefektīvs un ekonomisks risinājums


Uzzināt vairāk par Mobotix termālajām kamerām

Kā darbojas MOBOTIX termālās attēlveidošanas tehnoloģija?

Termiskā attēlveidošana ir bezkontakta attēlveidošanas process, kas ļauj saskatīt infrasarkano siltuma starojumu, kas citādi cilvēka acīm nav redzams. Temperatūra parasti tiek attēlota skalā no sarkanas (karsts) līdz dzeltenai (silts) un zilai (auksts). Citi iespējamie attēli ir melnbalti vai viltus krāsas, piemēram, dzintara krāsa. To bieži izmanto perimetra aizsardzībā, lai jebkurā apgaismojuma situācijā viegli konstatētu kustībā esošus cilvēkus.

MOBOTIX termālās attēlveidošanas tehnoloģija
Mobotix termokameras mēra siltuma starojumu visā attēla laukumā

Termiskā TR tehnoloģija

Termokameras ar integrētu TR (siltuma radiometrijas) tehnoloģiju mēra siltuma starojumu visā attēla laukumā un katram pikselim piešķir temperatūras vērtību. Šīs precīzās izmērītās vērtības tiek izmantotas, lai izraisītu notikumu (piemēram, trauksmes signālu vai tīkla ziņojumu), ja vērtība pārsniedz vai nesasniedz individuāli regulējamu robežvērtību. Lai palielinātu mērījumu precizitāti, ir ieteicams izmantot melnā ķermeņa radiatoru, lai iegūtu precīzu atskaites vērtības salīdzinājumu (objektu izstarojuma koeficients).

MOBOTIX uzlabotā radiometrijas lietotne

Ļoti elastīga - ļoti precīza

Viedo MOBOTIX Advanced Radiometry lietotni var izmantot, lai vienā kameras attēlā kopā ar MOBOTIX TR sensoru noteiktu līdz pat 20 individuāliem mērījumu diapazoniem. Tas ir izdevīgi, piemēram, ja jākalibrē atsevišķi izstarojuma līmeņi, jo attēlā ir dažādi materiāli, kas atšķirīgi atstaro siltumu. 

Uzzināt vairāk

MOBOTIX uzlabotā radiometrijas lietotne
M73 - augstākās klases termālās attēlveidošanas kamera

M73 - augstākās klases termālās attēlveidošanas kamera

MOBOTIX 7 kameru M73 tagad var aprīkot ar 50 mK termālo sensoru moduļiem - pat retroaktīvi! Pateicoties lielākam pikseļu skaitam ar VGA termomoduliem, var uztvert vēl vairāk detaļu, aptvert vēl lielākas platības un reģistrēt temperatūras atšķirības no vēl lielāka attāluma.

S74 - elastīgākā termokamera

S74 - elastīgākā termokamera

S74 ar termālo sensoru moduļiem ir elastīgākā MOBOTIX termokamera. Moduļi (CIF vai VGA) ir savienojami ar kameras korpusu, izmantojot līdz pat trīs metrus garus kabeļus. Tas ļauj gan veikt īpašas instalācijas, gan efektīvi uzraudzīt vairākas zonas ar vienu kameru.

p71 Thermal ECO kamera

p71 Thermal ECO

Thermal ECO p71 kamera piedāvā lētu pamata termālo risinājumu iekštelpās ar plašu skata leņķi objektu aizsardzībai vai temperatūras uzraudzībai.

MOBOTIX Thermal ECO kamera

MOBOTIX Thermal ECO

MOBOTIX Thermal ECO moduļi nodrošina lētu pamata termālo risinājumu ar plašu skata leņķi. Uzticami nodrošina visdažādākos pamata lietojumus, piemēram, perimetra aizsardzībā. Liektie moduļi ir elastīgi pielāgojami jebkuram MOBOTIX M73 moduļu savienotājam un visiem S74 stiprinājumiem.

Mobotix - M16 termokamera

M16 termokamera

Inteliģentā videonovērošanas sistēma ar integrētu augsta snieguma termoattēla sensoru sniedz labāko no M16 kameras dizaina. Pateicoties divām tieši blakus esošām lēcām, iespējams iegūt siltuma kartes pārklāšanos ar attēlu (termokamera un optiskā kamera), lai redzamajā attēlā noteiktu konkrētu karstuma punktu, piemēram, gruzdošu liesmu.

Mobotix - M16 TR termokamera

M16 TR termokamera

“TR” apzīmē termisko radiometriju. Tas nozīmē, ka, papildus esošo MOBOTIX termokameru funkciju veikšanai, šīm kamerām ir arī kalibrēts termoattēla sensors, kas ļauj izmērīt siltuma radiāciju visā attēlā — līdz pat katram atsevišķam pikselim. MOBOTIX Thermal TR patērē mazāk nekā 8 vatus.

Mobotix - S16 termokamera

S16 termokamera

MOBOTIX iepazīstina ar viselastīgāko, duālo termokameru pasaulē.  Izmantojot sensoru vadus līdz 3 metru garumam, ar viegli paslēpjamo kameras moduli, iespējams savienot vienu vai divus pret laikapstākļiem noturīgos termsensoru moduļus. S16 kameras dizaina koncepts sniedz iespēju tās uzstādīt sevišķi nepamanāmi atbilstoši klienta vajadzībām un specifikai.

Mobotix - S16 TR termokamera

S16 TR termokamera

TR tehnoloģijas mērītās temperatūras vērtības var automātiski ierosināt kameras darbību (brīdinājuma signālu, zvanu, signāla vērtības aktivizāciju u.tml.), ja temperatūra pārsniedz iepriekš noteiktu individuālu aktivizācijas līmeni vai nokrītas zem tā. Visus iestatījumus var pielāgot ar kameras programmatūras palīdzību, izmantojot interneta pārlūkprogrammu.

Jums ir jautājums, mums - atbilde.

Nosūtiet mums ziņu, un mēs ar jums sazināsimies tuvāko 1-2 darba dienu laikā. 
Ja vēlaties saņemt ātrāku atbildi, vienkārši zvaniet mums!

Piekrītu saziņas formas noteikumiem un manu datu (vārda, uzvārda, e-pasta, telefona) nosūtīšanai pakalpojuma sniedzējam – ALTAS IT SIA (privātuma politika).
Separate email addresses with a comma.
An address must be specified for a map to be embedded
Esam atvērti: Pirmdiena - Piektdiena no pl. 8.30 līdz 17.30, Sestdiena, Svētdiena - Slēgts